Zpívání pro SeneCuru

24. 6. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

I v tomto školním roce jsme se chystali na pravidelné společné aktivity s klienty domova SeneCura. Situace kolem pandemie covidu-19 nám to ale nakonec neumožnila.

Když se tedy v červnu konečně protiepidemická opatření více uvolnila, vyrazili jsme ve středu 23.června za klienty domova alespoň na kratičkou návštěvu. Ještě ráno to vypadalo, že nám tuto návštěvu zhatí ubrečené počasí. Naštěstí se počasí včas umoudřilo. Děti z oddělení Slůňat a Koťat tak mohly na zahradě domova zazpívat místním klientům písničku Slivenecká škola. Tu ke 120. výročí otevření historické budovy naší školy otextovala na melodii písně písničkáře Pokáče paní vychovatelka Lenka Štochlová. A povedlo se jí to opravdu skvěle. K nácviku písně jsme měli hodně omezené možnosti, ale děti se velmi snažily. Na závěr rozdaly přítomným vlastnoručně vyrobené papírové květiny nejrůznějších druhů a barev, které vyráběly děti ze všech oddělení naší družiny. Odměnou byl dětem potlesk a radost klientů, poděkování i pro ně přichystané občerstvení.

 

Aktuality

Nové logo školy – hlasování

29. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Milí rodiče, žáci, kolegyně, kolegové, přátelé slivenecké školy, ráda bych Vám všem sdělila jedno skvělé překvapení! Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a Vy můžete rozhodnout o její podobě!...

Zobrazit více »

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

29. 1. 2024 – Aktuality Školní družiny

Vzhledem k nezájmu nebude školní družina v době pololetních a jarních prázdnin v provozu.

Do školy jako do pohádky – adaptační kurz pro předškoláky

23. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Také v letošním školním roce naše škola organizuje pro děti z mateřských školek, nastupující ve školním roce 2024/2025 do prvních tříd, kurz pro předškoláky. Cílem kurzu je, na základě vzdělávacích...

Zobrazit více »

Den otevřených dveří 2024

19. 1. 2024 – Aktuality Základní školy

Virtuální prohlídka školy

Ocenění společnosti Scio