Zpívání pro SeneCuru

24. 6. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

I v tomto školním roce jsme se chystali na pravidelné společné aktivity s klienty domova SeneCura. Situace kolem pandemie covidu-19 nám to ale nakonec neumožnila.

Když se tedy v červnu konečně protiepidemická opatření více uvolnila, vyrazili jsme ve středu 23.června za klienty domova alespoň na kratičkou návštěvu. Ještě ráno to vypadalo, že nám tuto návštěvu zhatí ubrečené počasí. Naštěstí se počasí včas umoudřilo. Děti z oddělení Slůňat a Koťat tak mohly na zahradě domova zazpívat místním klientům písničku Slivenecká škola. Tu ke 120. výročí otevření historické budovy naší školy otextovala na melodii písně písničkáře Pokáče paní vychovatelka Lenka Štochlová. A povedlo se jí to opravdu skvěle. K nácviku písně jsme měli hodně omezené možnosti, ale děti se velmi snažily. Na závěr rozdaly přítomným vlastnoručně vyrobené papírové květiny nejrůznějších druhů a barev, které vyráběly děti ze všech oddělení naší družiny. Odměnou byl dětem potlesk a radost klientů, poděkování i pro ně přichystané občerstvení.

 

Aktuality

Sběr papíru

26. 11. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru, probíhat bude od středy (1/12) do pátku (3/12) od 7.00 – 7.45.

Soutěž o nejlepší halloweenskou dýni 2021 – VÝSLEDKY

21. 10. 2021 – Aktuality Základní školy

VÝSLEDKY ZDE                                                        ...

Zobrazit více »

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Ocenění společnosti Scio