Zpívání pro SeneCuru

24. 6. 2021 – Martin Šandor – Aktivity Školní družiny

I v tomto školním roce jsme se chystali na pravidelné společné aktivity s klienty domova SeneCura. Situace kolem pandemie covidu-19 nám to ale nakonec neumožnila.

Když se tedy v červnu konečně protiepidemická opatření více uvolnila, vyrazili jsme ve středu 23.června za klienty domova alespoň na kratičkou návštěvu. Ještě ráno to vypadalo, že nám tuto návštěvu zhatí ubrečené počasí. Naštěstí se počasí včas umoudřilo. Děti z oddělení Slůňat a Koťat tak mohly na zahradě domova zazpívat místním klientům písničku Slivenecká škola. Tu ke 120. výročí otevření historické budovy naší školy otextovala na melodii písně písničkáře Pokáče paní vychovatelka Lenka Štochlová. A povedlo se jí to opravdu skvěle. K nácviku písně jsme měli hodně omezené možnosti, ale děti se velmi snažily. Na závěr rozdaly přítomným vlastnoručně vyrobené papírové květiny nejrůznějších druhů a barev, které vyráběly děti ze všech oddělení naší družiny. Odměnou byl dětem potlesk a radost klientů, poděkování i pro ně přichystané občerstvení.

 

Aktuality

Sběr papíru

23. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Příští týden bude opět sběr papíru. Kontejner bude přistaven už v pondělí (v úterý je volno), sběr bude probíhat od středy (29/9) do pátku (1/10) od 7.00 – 7.45.

Pěšky do školy

16. 9. 2021 – Aktivity jednotlivých tříd ZŠAktuality Základní školy

Osvětový projekt Pěšky do školy na podporu zdravé chůze a bezpečnějšího prostředí bez aut kolem škol probíhá pod záštitou MŠMT deseti krajských měst a je součástí aktivit Evropského týdne mobility. V roce 2020...

Zobrazit více »

Škola v přírodě

13. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

 4.A dojela na ŠvP v pořádku.

Třídní schůzky 13.9.2021

9. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

17:00 – 18:00 Třídní schůzky – I.A, I.B, II.A, II.B, III.A, III.B, IV.C, V.A, V.B 17:30 – 18:30 Třídní schůzky – VI.A, VI.B, VII.A, VII.B, VIII., IX.

Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha – Slivenec – 3.9.2021 od 14 hod.

1. 9. 2021 – Aktuality Základní školy

Ve spolupráci s MÚ Slivenec vás zveme na dětské sportovní odpoledne. Bližší informace naleznete v přiloženém letáčku.

Ocenění společnosti Scio